*

 

Arrestaties voor internetfraude en mensenhandel

Door: redactie − 25/01/07, 14:45

(Novum) - De politie heeft woensdag in Amsterdam drie arrestaties verricht in een onderzoek naar mensenhandel en grootschalige internetfraude. Twee verdachten zouden betrokken zijn bij de internetfraude, de andere bij mensenhandel. Dat heeft de politie donderdag bekendgemaakt.

Bij een inval in twee panden in de Amsterdamse stadsdelen Zuidoost en Osdorp werden verder twee illegalen aangetroffen. Zij zijn aan de Vreemdelingenpolitie overgedragen. In een van de gebouwen bevond zich verder een 28-jarige vrouw. Zij is het slachtoffer van mensenhandel en is opgevangen.

De fraudeurs zouden via internet mensen oplichten. Bij deze zogeheten Nigeriaanse fraude worden de slachtoffers beloften gedaan als zij onkosten voorschieten. Na betaling van die onkosten verdwijnen de oplichters spoorloos. De politie onderzoekt of de oplichting verband houdt met de mensenhandel.

mailIcon print |