„Ik neem de zaak heel hoog op." Dat heeft burgemeester Ahmed Aboutaleb zondag gezegd tijdens een persconferentie over deongeregeldheden van zaterdagavond tijdens een dancefeest in Hoek van Holland.
„Het lijkt gewoonte te worden dat agenten die gewoon hun werk doen, worden aangevallen. Een schokkend incident met treurige afloop”, zei de burgemeester over de ongeregeldheden in Hoek van Holland.
Aboutaleb wilde niet vooruitlopen op de uitkomsten van een onderzoek naar de ongeregeldheden tijdens een feest bij de Rotterdamse Erasmusbrug op 5 mei. Daar werd de politie ook in zo'n ernstige mate aangevallen dat agenten ook genoodzaakt waren waarschuwingsschoten te lossen. Op de plek van het feest werden later stokken met spijkers aangetroffen. Ook bij dat incident zouden ook hooligans zijn betrokken.
De burgemeester zei deze twee zaken niet met elkaar te willen verbinden totdat er meer duidelijk is.
© - Alle rechten voorbehouden.
Lees de gebruiksvoorwaarden.