*

 

Kamer: Van Middelkoop niet betichten van leugens

ANP − 22/01/09, 18:04

DEN HAAG (ANP) - De Tweede Kamer heeft veel kritiek op en vragen over het optreden van minister Eimert van Middelkoop (Defensie) in de media. Maar geen van de fracties betichtte hem van liegen.

De minister is wel een politieke brekebeen, stuntelt en schuift zijn fouten af op zijn ambtenaren, zo viel donderdag te horen in een spoeddebat in de Tweede Kamer.

Van Middelkoop moest daar voor de derde keer tijdens zijn ministerschap verantwoording afleggen over optredens in de media. Dit keer ging het over uitspraken in het Nederlands Dagblad en De Telegraaf, waarin hij zei dat de krijgsmacht niet in staat is om na 2010 nog langer een grote missie in Afghanistan uit te voeren.

De minister zei vorige week dat het bericht in De Telegraaf niet geautoriseerd was. Daar moest hij later op terugkomen.

mailIcon print |