*

 

Politie krijgt enkele tips binnen over steekpartij

ANP − 25/03/09, 09:31

AMSTERDAM (ANP) - De politie heeft enkele tips binnengekregen over de steekpartij dinsdagmiddag op een schoolplein in Amsterdam. Die kwamen binnen naar aanleiding van een uitzending van het tv-programma Opsporing Verzocht op dinsdagavond.

De informatie moet nog worden onderzocht, zei een woordvoerder woensdag. De politie heeft een groot rechercheteam op de zaak gezet. Naast twintig rechercheurs werken ook onder meer medewerkers van de jeugd- en zedenpolitie aan het onderzoek.

Eerder liet de politie al weten de beelden van de camera's op de scholen zelf en in de straten eromheen te gaan bekijken. Sindsdien zijn ook de beelden van camera's uit ,,een wijdere cirkel'' veiliggesteld, aldus de woordvoerder. Hij wilde niet zeggen om welk gebied het precies gaat.

De dader is vooralsnog voortvluchtig. Bij de steekpartij kwam een 69-jarige overblijfwacht om.

mailIcon print |