DRIEBERGEN (ANP) - Het Korps landelijke politiediensten (KLPD) staakt de zoektocht naar de man die tegen een politiewagen heeft staan plassen. Het filmpje daarvan belandde vervolgens op internet en werd door tienduizenden mensen bekeken.
Volgens een woordvoerder van het KLPD is de man die als Neanderthaler werd afgeschilderd in de media ,,al genoeg afgezeken'' door alle aandacht die het incident heeft gekregen. ,,We zoeken hem niet meer maar als hij zich meldt, dan gaan we een gesprek met hem aan.''
Het incident vond plaats tijdens de TT in Assen. Website GeenStijl plaatste maandag het filmpje online. Daarop is te zien hoe de in een hesje van vervoersmaatschappij Qbuzz gestoken man lachend zijn water laat lopen over de motorkap van een KLPD-Volvo die geparkeerd stond voor het station in Assen.
© - Alle rechten voorbehouden.
Lees de gebruiksvoorwaarden.