*

 

Wenger overweegt stappen tegen Mourinho

Door: redactie − 02/11/05, 13:23

(Novum/Infostrada) - Arsenal-coach Arsène Wenger overweegt juridische stappen te ondernemen tegen José Mourinho. Zijn Chelsea-collega noemde hem onlangs een 'voyeur', bezeten van alles dat met Chelsea te maken heeft. "Ik ga bekijken of er enige actie te ondernemen is. Ik weet het nog niet, maar ik laat die optie open", aldus Wenger.

De Fransman verklaarde afgelopen vrijdag dat Chelsea wat vertrouwen had verloren na het gelijkspel tegen Everton in de FA Premiership en de uitschakeling door Charlton Athletic in de Carling Cup. "Ik ben niet bezeten van Chelsea", vervolgde Wenger. "Ik ben erg gelukkig bij de club waar ik werk. Mij werd een vraag gesteld en ik heb eerlijk geantwoord."

Mourinho is overigens niet bang voor eventuele juridische stappen van Wenger. "We hebben een dossier aangelegd met uitspraken van Wenger over Chelsea", aldus de Portugees. "Het is geen dossier van vijf pagina's, maar van honderdtwintig, dus we hebben een sterk antwoord. Ik accepteer dat het moet ophouden, maar als het niet stopt, zijn we er klaar voor." Mourinho deed zijn uitspraken na de 1-0 nederlaag tegen Real Betis in de Uefa Champions League. De coach noemde de prestatie de slechtste wedstrijd van Chelsea onder zijn bewind.

mailIcon print |