(Novum/AP) - De Cubaanse leider Fidel Castro is aan de beterende hand en loopt en praat weer. Dat heeft de Cubaanse communistische partijkrant Granma zaterdag gemeld.
Beelden of foto's van de zieke Castro zijn er nog altijd niet, maar Granma verzekert de Cubaanse bevolking dat Fidel de weg omhoog is ingeslagen en zelfs al weer even heeft gewerkt. Castro wordt in de krant vergeleken met een sterke boom die een storm overleefde en weer langzaam in normale doen dient te geraken.
Castro werd op 31 juli geopereerd aan zijn ingewanden en droeg de macht tijdelijk over aan zijn broer Raul. Omdat geen van beide leiders zich de afgelopen dagen in de openbaarheid vertoonde werd alom gespeculeerd over de gezondheidstoestand van het Cubaanse leiderschap en zelfs de mogelijke dood van de al sinds 1959 aan de macht zijnde Fidel.
© - Alle rechten voorbehouden.
Lees de gebruiksvoorwaarden.