*

 

Blairs dilemma: Barbados of Downing Street?

Door: redactie − 12/08/06, 11:37

LONDEN (ANP) - De Britse pers heeft premier Tony Blair zaterdag flink over de hekel gehaald omdat hij vooralsnog weigert zijn vakantie op het Caraïbische eiland Barbados af te breken. Dit ondanks de terreurdreiging die donderdag het Britse vliegverkeer lamlegde en de crisis in het Midden-Oosten.

,,Crisis? Yacht crisis?'' kopte het boulevardblad The Daily Mail boven een foto van een glimlachende Blair op zijn jacht. ,,Terwijl Groot-Brittanniƫ in de greep was van het laatste complot van extremisten, genoot Tony Blair mijlenver weg van zijn vakantie'', schreef het blad.

De conservatieve krant The Daily Telegraph had op de voorpagina een foto van de familie Blair op een rubberbootje met de tekst ,,Should I stay or should I go?''. Veel kranten plaatsen ook vraagtekens bij de rol van vicepremier John Prescott, die de afgelopen dagen onzichtbaar was terwijl minister van Binnenlandse Zaken John Reid de touwtjes in handen leek te hebben.

mailIcon print |