NEW YORK (ANP) - De futures op de belangrijkste Amerikaanse aandelenindices wijzen op een vlakke opening van de beurzen in New York dinsdag. Ruim een half uur voor handelsaanvang noteerde de future op de S&P 500 0,7 punt hoger op 1388,70. Dat is 1,14 punt boven de zogenoemde fair value.
Hierbij wordt rekening gehouden met de rente en het dividend tot de afloop van het futurecontract. Op basis van die berekening opent technologiebeurs Nasdaq naar verwachting iets lager.
Speciale aandacht is er voor de detailhandelsbedrijven. Zo kwam Wall-Mart met beter dan verwachte resultaten. Het bedrijf voorziet dat de verkopen in het vierde kwartaal nog iets hoger liggen. Het aandeel steeg in de elektronische handel voor de aanvang van de beurshandel al met 1 procent.
Doe-het-zelfketen Home Depot deed het juist iets slechter dan verwacht. Het bedrijf moest zelfs de vooruitzichten naar beneden bijstellen. In de voorbeurs handel zakte het aandeel met bijna 4 procent.
© - Alle rechten voorbehouden.
Lees de gebruiksvoorwaarden.