Het verhoor van de verdachte over de twee vermiste meisjes in Luik heeft nog niets opgeleverd. De man wordt sinds de afgelopen nacht verhoord, nadat hij zich bij de politie had gemeld.
Bekijk video: smallband/breedband
Hij blijft ontkennen dat hij iets te maken heeft met de verdwijning van Nathalie en Stacy.
De onderzoeksrechter moet vandaag beslissen of de verdachte, Abdallah A., aangehouden blijft. De twee halfzusjes Stacy en Nathalie zijn sinds vrijdagnacht vermist. De politie zocht naarstig naar Abdallah A., omdat hij vlak in de buurt was ten tijde van de vermissing en tweemaal is veroordeeld wegens verkrachting.
Ook de politie Limburg Zuid zoekt mee naar de twee meisjes. Ze doen dat op eigen initiatief, zonder dat de Belgische politie daarom gevraagd heeft, aldus een woordvoerder van de politie vandaag. Er zijn geen aanwijzingen dat de meisjes in Limburg zijn.
,,We hebben foto's en gegevens van de meisjes opgevraagd bij de federale politie in Brussel en die tonen we intern bij elke briefing'', zei een politiewoordvoerder. ,,We gaan geen speciale zoekacties doen. Wel letten de wijkagenten extra goed op." De politie gaat geen posters van de vermiste meisjes verspreiden en doet ook geen recherchewerk. Bij het korps zijn nog geen tips binnen gekomen.
© - Alle rechten voorbehouden.
Lees de gebruiksvoorwaarden.