*

 

Veel duels in Davis Cup al beslist

Door: redactie − 11/02/06, 23:01

(Novum) - Veel duels in de wereldgroep van de Davis Cup zijn al na twee speeldagen beslist. Naast Rusland, dat in Amsterdam Nederland uitschakelde, verzekerden ook Kroatië, Argentinië, Wit-Rusland en Frankrijk zich van de volgende ronde door een beslissende 3-0 voorsprong te pakken op hun tegenstander.

Spanje kreeg uit met 3-0 klop van Wit-Rusland. Max Mirnyi versloeg Tommy Robredo, Vladimir Voltchkov was te sterk voor David Ferrer en ook het dubbelspel (Mirnyi/ Voltchkov tegen Lopez/Verdasco) werd gewonnen door de Wit-Russen.

Argentinië zette in eigen land eenvoudig Zweden opzij. David Nalbandian won van Robin Söderling en José Acasuso versloeg Thomas Johansson. Het duo Nalbandian/Calleri was in het dubbelspel te sterk voor Björkman/Aspelin.

Duitsland was op eigen bodem niet opgewassen tegen Frankrijk. Sébastien Grosjean bleef Nicolas Kiefer de baas en Richard Gasquet versloeg Tommy Haas in een vijfsetter. Michael Llodra en Arnaud Clement wonnen in het dubbelspel van Alexander Waske en Tommy Haas.

Mario Ancic zette vrijdag Kroatië op 1-0 tegen Oostenrijk door van Jurgen Melzer te winnen. Ivan Ljubicic tilde de stand naar 2-0 door Stefan Koubek te verslaan. Het Kroatische duo was samen in het dubbelspel te sterk voor Melzer en zijn partner Julian Knowle.

mailIcon print |