*

 

Vodafone ontkent plannen voor overname Verizon

Door: redactie − 16/07/07, 17:46

LONDEN (ANP) - Het Britse telecomconcern Vodafone Group heeft ontkend dat het een overnamebod wil uitbrengen van 160 miljard dollar (116 miljard euro) op de Amerikaanse branchegenoot Verizon Communications.

Daarmee spreekt Vodafone een bericht in The Financial Times van maandag tegen waarin wordt beweerd dat het concern een bod op Verizon aan het voorbereiden is. Het aandeel Verizon steeg door dit nieuws in de elektronische handel voorbeurs in New York met meer dan 12 procent. Na opening van de handel op Wall Street noteerde het Dow-fonds een winst van 2,4 procent. Vodafone verloor in Londen 0,4 procent.

Een bod van 160 miljard dollar zou neerkomen op een premie van 32 procent op de slotkoers van Verizon afgelopen vrijdag. Toen had het concern een beurswaarde van ongeveer 121 miljard dollar. Vodafone en Verizon hebben samen de Amerikaanse mobieletelefonieonderneming Verizon Wireless.

mailIcon print |