LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft zaterdagmiddag voor eigen publiek niet van stadgenoot Everton kunnen winnen. Beide ploegen kwamen in een aantrekkelijke wedstrijd niet verder dan een doelpuntloos gelijkspel.
Everton won eerder dit seizoen de thuiswedstrijd tegen Liverpool met 3-0. Dirk Kuijt speelde de hele wedstrijd. De spits miste in de eerste helft een grote kans.
Chelsea maakte in de achtervolging op koploper Manchester United geen fout. De nummer twee van de Premier League won de uitwedstrijd bij Charlton Athletic met 0-1. Frank Lampard maakte het enige doelpunt voor de regerend kampioen.
Arsenal morst punten
Chelsea heeft dankzij de zege nog maar drie punten minder dan koploper Manchester United. De werkgever van doelman Edwin van der Sar komt echter zondag nog in actie. Manchester United gaat dan op bezoek bij Tottenham Hotspur, dat onder leiding van Martin Jol staat.
Trainer Arsene Wenger van Arsenal mist Robin van Persie. Zonder de geblesseerde Rotterdammer speelde Arsenal gelijk bij Middlesbrough (1-1).
Landzaat
John Carew bewees meteen zijn waarde voor Aston Villa. De van Olympique Lyon overgekomen aanvaller maakte de enige treffer van zijn nieuwe club in het duel met West Ham United (1-0).
Ook Wigan Athletic won weer eens een wedstrijd. De formatie won met Denny Landzaat van Portsmouth. Arjan de Zeeuw was nog geblesseerd.
© - Alle rechten voorbehouden.
Lees de gebruiksvoorwaarden.