(Novum/AP) - Helmut Haller is ontslagen uit het ziekenhuis. De voormalige Duitse voetballer werd vorige week getroffen door een hartaanval en lag sindsdien in het hospitaal in Augsburg. "Ik heb hem net opgehaald en hij is er veel beter aan toe", zei de zoon van de 67-jarige oud-international donderdag.
Haller speelde 33 interlands voor het Duitse nationale elftal. Daarin maakte hij dertien treffers. Tijdens de WK-finale in 1966 zette hij Duitsland op een 1-0 voorsprong tegen Engeland. Zijn treffer kon niet verhinderen dat de Mannschaft de eindstrijd met 4-2 verloor van het gastland.
Haller was een van de eerste Duitse voetballers die de overstap naar het buitenland maakte. Met Bologna veroverde hij in 1964 de Italiaanse landstitel. In 1972 en 1973 werd hij kampioen met Juventus.
© - Alle rechten voorbehouden.
Lees de gebruiksvoorwaarden.