*

 

Woodgate blijft bij Middlesbrough

Door: redactie − 05/02/07, 22:32

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft verdediger Jonathan Woodgate van de hand gedaan. De Engelsman was sinds augustus op huurbasis actief voor het Engelse Middlesbrough, maar de Spaanse gigant liet maandag weten dat het met de club uit Premier League een akkoord heeft over een definitieve overgang.

Woodgate (27) stapte in augustus 2004 over van Newcastle United naar Madrid. Zijn verblijf in de Spanje was één grote nachtmerrie. De eerste twee seizoenen was Woodgate bijna altijd geblesseerd. Hij speelde slechts negen duels.

In september 2005 kwam hij pas voor het eerst in actie voor Madrid, dat ruim 20 miljoen euro voor hem betaalde. Bij Middlesbrough verdiende Woodgate weer een plaats in de Engelse selectie voor het oefenduel tegen Spanje op woensdag.

mailIcon print |