*

 

ING wil ING Trust verkopen aan management

Door: redactie − 04/01/07, 09:29

(Novum/Betten) - ING Groep wil het onderdeel ING Trust verkopen aan het management en Foreman Capital, een in Nederland gevestigde onafhankelijke investeringsmaatschappij. Dat heeft de bankverzekeraar donderdag bekendgemaakt.

Financiele details van de transactie worden niet vrijgegeven. De transactie zal naar verwachting in het eerste kwartaal van 2007 worden afgerond en zal volgens ING geen materiele impact op de resultaten hebben of op de Tier-1 ratio van ING Bank.

Het management buy out team wordt geleid door commercieel directeur Floris Nijland en financieel directeur Joep Bruins van ING Trust. Michiel Scholvinck, interim Chief Executive Officer van ING Trust, blijft tijdens de overgangsfase aan als CEO. Het merendeel van het hoger management in de meeste landen waarin ING Trust werkzaam is, maakt deel uit van het buy out team.

Na het sluiten van de koop krijgt ING Trust een andere naam. Het nieuwe bedrijf en ING Groep zijn van plan om hun zakelijke relatie na de transactie voort te zetten. Het bedrijf heeft momenteel circa 165 personeelsleden en is werkzaam in zes landen; Nederland, Luxemburg, Aruba, Curacao, Hongkong en Mauritius.

mailIcon print |