NIJMEGEN (ANP) - Het rechercheteam dat al ruim een jaar onderzoek doet naar de moord op de Nijmeegse activist Louis Sévèke, probeert elke bezitter van een bordeauxrode Opel Vectra uit begin jaren negentig te achterhalen.
Een auto van die kleur en dat merk met daarin twee mannen is gezien op de plek waar Sévèke op 15 november 2005 werd doodgeschoten.
Volgens politiewoordvoerder Ben van Ingen Schenau heeft het team al 550 autobezitters achterhaald, maar de juiste persoon nog niet gevonden. De komende tijd worden nog meer Opelbezitters benaderd.
Getuigen hebben gezien dat rond het tijdstip van de moord een passagier uit de auto stapte. Even later kwam deze man terug, waarna de bestuurder wegreed. Ondanks vele oproepen heeft de bestuurder zich nog nooit gemeld, aldus de politiewoordvoerder.
© - Alle rechten voorbehouden.
Lees de gebruiksvoorwaarden.