(Novum) - Het verkeer in de ochtendspits heeft weinig last van de gevolgen van de storm die donderdag over Nederland raasde. Dat meldt de VerkeersInformatieDienst (VID) vrijdag. Het is mogelijk dat de spits wel drukker wordt dan normaal, omdat mensen de auto pakken na de problemen donderdag met het treinverkeer .
Rond middernacht was op zeker elf plaatsen nog sprake van een afsluiting van een weg of rijstrook. Bergings- en opruimingswerkzaamheden zijn begonnen rond middernacht, toen de wind in kracht afnam en het weeralarm door het KNMI werd ingetrokken. De dienst meldt dat rond 04.00 uur in de ochtend vrijwel alle belemmeringen op de snelwegen als gevolg van de storm waren opgeruimd.
Alleen het verkeer op de Amsterdamse ring ondervindt nog hinder. Daar is een toe- en afrit afgesloten vanwege stormschade. Dat duurt naar verwachting nog tot in de ochtendspits. Lokaal zijn volgens de VID op een aantal plaatsen mogelijk nog wegen afgesloten, veelal vanwege omgewaaide bomen.
© - Alle rechten voorbehouden.
Lees de gebruiksvoorwaarden.