*

 

Körmeling ontwerpt Nederlands paviljoen Expo

Door: redactie − 16/01/07, 18:08

DEN HAAG (ANP) - Rijksbouwmeester Mels Crouwel heeft architect John Körmeling voorgedragen als ontwerper van het Nederlands paviljoen op de Expo 2010 in Shanghai in China. ,,Doorslaggevend voor de voordracht van John Körmeling zijn de heldere ruimtelijke structuur van zijn concept 'Happy street' en de low tech benadering'', aldus dinsdag een woordvoerster van de Rijksbouwmeester.

Happy street bestaat uit een route in een met een achtbaan te vergelijken bouwwerk, waarlangs huizen liggen. Bezoekers kunnen op verschillende manieren over de 450 meter lange straat wandelen en langs of door de huizen lopen.

De Wereldtentoonstelling wordt gehouden van 1 mei tot en met 31 oktober 2010 en heeft als thema 'Better City, Better Life'. China denkt aan 70 miljoen bezoekers.

mailIcon print |