(Novum) - De stichting Natuur en Milieu plaatst maandag een advertentie in de Volkskrant waarin de organisatie vraagt om een minister van klimaat. De milieuclub vraagt 'een daadkrachtig persoon met hart voor de zaak'.
Natuur en Milieu wil dat de minister zoveel invloed krijgt als bijvoorbeeld de minister van Financiën. "Hij of zij krijgt bij alle belangrijke beleidsbeslissingen een doorslaggevende rol." Volgens Natuur en Milieu raakt het klimaat meerdere ministeries.
In de advertentie wordt 'de uitdaging van uw leven, een tijdelijke aanstelling, in principe voor vier jaar' aangeboden. "Voor meer informatie en uw schriftelijke sollicitatie kunt u contact opnemen met de heren Balkenende, Bos en Rouvoet, te vinden aan een ronde tafel ergens in het land", besluit de advertentie.
© - Alle rechten voorbehouden.
Lees de gebruiksvoorwaarden.