*

 

Taylor en Anderson naar finale World Darts Trophy

Door: redactie − 08/09/07, 21:35

(Novum) - Phil Taylor en Gary Anderson staan zondag in Utrecht tegenover elkaar in de finale van de World Darts Trophy. Taylor haalde de eindstrijd dankzij een overtuigende 6-2 zege op Mervyn King. Anderson was in een bloedstollende wedstrijd net te sterk voor Andy Hamilton: 6-5.

Hamilton leek halverwege de wedstrijd op rozen te zitten, maar na de pauze verdween zijn 4-1 voorsprong als sneeuw voor de zon. Anderson trok de stand in de tiende set gelijk en forceerde in de beslissende set via een tiebreak de beslissing.

De ontmoeting tussen Taylor en King was beduidend minder spectaculair. 'The Power' stond halverwege al met 4-1 voor, leverde nog wel een set in, maar gaf daarna niets meer cadeau.

mailIcon print |