*

 

Sluiter laat zich verrassen door Knittel

Door: redactie − 04/09/07, 23:17

(Novum) - Raemon Sluiter is op het challengertoernooi in Alphen aan den Rijn al in de eerste ronde onderuit gegaan. De nummer één van de plaatsingslijst werd door de Duitser Bastian Knittel, de nummer 255 van de wereldranglijst, met 6-7 (5), 6-3, 4-6 verslagen. Sluiter speelde twee weken geleden nog in New York, waar hij zich tevergeefs probeerde te plaatsen voor de US Open.

Sluiter zei na afloop momenteel de echte topvorm te missen. "Maar ik vind dat ik het niet zo slecht heb gedaan. Ik had de wedstrijd ook kunnen winnen." De Rotterdammer gaf ook een pluim aan zijn tegenstander. "Die Duitse jongen verdient ook credit voor de manier waarop hij het heeft gedaan. Ik wist vooraf niets van hem."

Net als Sluiter redde ook Martin Verkerk het niet. Hij verloor met 6-3, 3-6, 6-3 van de Fransman Eric Prodon. De overige Nederlanders die in actie kwamen presteerden uitstekend. Peter Wessels, Thiemo de Bakker, Jesse Huta Galung en Igor Sijsling stelden een plaats in de tweede ronde veilig.

mailIcon print |