’Schreeuwstorm’ van Youp van ’t Hek
20.25 uur, Nederland 1
Youp van ’t Heks ’Schreeuwstorm’ was op zaterdag 29 december 2007 al te zien bij de Vara. Maar wat gebeurde er: de geluidskwaliteit van de registratie was toen beneden alle peil. Bij de digitalisering van de opnameband was er een fout gemaakt.
De Vara betreurt dit en heeft besloten ’Schreeuwstorm’ opnieuw uit te zenden. Dat gebeurt dan vanavond, dus. Een avond Youp van ’t Hek pur sang, Stevig in zijn lakschoenen, actueel tot op het laatste Journaal. Tot dat van eind december 2007 dan, wel te verstaan. Maar de reuring van pakweg vier maanden geleden ligt nog zo vers in het collectieve geheugen, dat het lichtelijk belegen karakter van de uitzending waarschijnlijk niet echt belegen zal smaken, mede gezien de kwaliteit van Van ’t Heks grappen.
’Youp kan diamant laten schitteren zoals hij dat wil’, schreef deze krant naar aanleiding van de show. ’Al jaren de cabaretier met de hoogste grapdichtheid van Nederland’, noemde een journalist hem onlangs. Youp is het er mee eens. ’Te grote mond’, roepen velen. Is hij het ook mee eens. Maar het hart is klein. Zegt ie.
Door de herhaling van ’Schreeuwstorm’ van Youp van ’t Hek is Paul de Leeuws programma ’Mooi! Weer de Leeuw’ er eenmalig niet op deze zaterdagavond. ’Mooi! Weer de Leeuw’ is vooruitgeschoven en wordt daarom morgen, op zondag 13 april om 21.50 uur uitgezonden op Nederland 1. ’Mooi! Weer de Leeuw: The day after’ is op maandag 14 april te zien op Nederland 3.
© - Alle rechten voorbehouden.
Lees de gebruiksvoorwaarden.