*

 

Donadoni: Italië favoriet bij het EK

Door: redactie − 03/01/08, 13:19

ROME (ANP) - De Italiaanse bondscoach Roberto Donadoni beschouwt zijn eigen elftal als favoriet bij het Europees Kampioenschap voetbal deze zomer in Oostenrijk en Zwitserland. ,,Het kan niet anders dan dat wij de favoriet zijn''.

Dat zegt de trainer van de wereldkampioen donderdag in een interview met de Italiaanse sportkrant La Gazzetta dello Sport.

Italië moet het in de groepswedstrijden opnemen tegen Nederland, Frankrijk en Roemenië. ,,Dit toernooi is qua sterkte bijna net als een WK. Ik zal niet zeggen dat we het niet zwaar gaan krijgen, maar ik klaag daar niet over.'' Ondanks de verwachte zware tegenstand van Nederland en Frankrijk vlakt Donadoni ook de Roemenen niet uit. ,,Ze laten mij zeker niet rustig slapen.''

mailIcon print |