ALMERE (ANP) - Als alles volgens plan verloopt, wordt in 2011 het grootste overdekte pretpark van Europa in Almere geopend. Het park met de naam Adventure World moet een van de belangrijkste publiekstrekkers worden aan de nog te ontwikkelen strandboulevard van Almere Poort.
Dat heeft Adventure World zaterdag bekendgemaakt. De attracties van het pretpark zullen vooral bestaan uit 3D-simulaties waarin bezoekers onder meer kunnen vliegen in een straaljager, diepzeeduiken in de Caribische Zee en hanggliden over de Alpen.
Behalve de attracties worden in Adventure World ook verschillende hotels en restaurants gebouwd. Het park gaat ongeveer 180 miljoen euro kosten en krijgt een oppervlakte van 35.000 vierkante meter, ongeveer zes voetbalvelden. Het biedt werk aan zeker zeshonderd mensen.
© - Alle rechten voorbehouden.
Lees de gebruiksvoorwaarden.