*

 

AFM waarschuwt voor Halberstadt Leningen

Door: redactie − 04/04/08, 10:49

(Novum) - Consumenten moeten niet ingaan op aanbiedingen van kredieten door Halberstadt Leningen. De Autoriteit Financiƫle Markten (AFM) waarschuwt vrijdag dat dit bedrijf leningen aanbiedt zonder vergunning of vrijstelling.

Op diverse fora op internet waarschuwen mensen elkaar voor frauduleuze praktijen van Halberstadt, dat op kapaza.be belooft de 'snelste lening' te kunnen verstrekken. "U hoeft geen onbesproken kredietgedrag te hebben om voor een lening in aanmerking te komen. Snelle afhandeling en snelle uitbetaling zijn key bij ons."

De AFM adviseert consumenten bij het aangaan van een lening altijd te controleren of een instelling of persoon is geregistreerd en in Nederland krediet mag aanbieden. Dat kan op de website van de AFM.

mailIcon print |