*

 

lengbaanboeken28zaterdag

Door: redactie − 28/11/09, 00:00

Waar zijn de vaders?

Vaderschap is in de literatuur geen populair thema, weet de BBC. Andrew Martin, zelf schrijver én vader, gaat dat rechtzetten met een documentaire over drie eeuwen vaderschap in de literatuur. Hij gaat schrijvers ook vragen naar hun realtie met hun eigen vader.

Darwin op de wc

Op het boekenplankje van de wc in een familiepension werd onlangs een eerste druk aangetroffen van Dawins ’On the Origin of Species’ (1859). Het bracht bij Christie’s in Londen 113.000 euro op.

Seksblogger is wetenschapper

Achter de populaire seksblogger en -auteur Belle de Jour blijkt de kankeronderzoekster Brooke Magnanti uit Bristol schuil te gaan. Ze onthulde zelf dat ze tijdens haar promotie-onderzoek callgirl was.

Spielberg verfilmt King

Steven Spielberg gaat met Stephen King diens ’Under the Dome’ als serie op tv brengen. In het boek sluit een kaasstolp-achtige kracht een stadje af van de buitenwereld.

mailIcon print |