MUNCHEN (ANP) - Mark van Bommel constateerde zaterdag na de laatste speeldag in de Bundesliga dat zijn club Bayern München het mislopen van de landstitel aan zichzelf te wijten heeft. ,,We hebben niet de wedstrijden gewonnen die we hadden moeten winnen'', vond de aanvoerder van de onttroonde landskampioen zaterdag na de zege op VfB Stuttgart (2-1).
Door de overwinning op Stuttgart verzekerde Bayern zich van een ticket voor het hoofdtoernooi van de Champions League. De kampioensschaal ging echter naar VfL Wolfsburg, dat uiteindelijk twee punten meer verzamelde dan 'Der Rekordmeister'. ,,We feliciteren Wolfsburg. Maar wij hebben de titel zelf verspeeld'', aldus Van Bommel.
Uli Hoeness, de manager van Bayern, liet weten dat de nieuwe trainer Louis van Gaal binnenkort versterkingen kan verwachten. Hij noemde Mario Gomez als een ,,zeer interessante'' speler. De 23-jarige spits van Stuttgart maakte dit seizoen 24 doelpunten.
© - Alle rechten voorbehouden.
Lees de gebruiksvoorwaarden.