*

 

Samen met de ’borstenman’ over de Rodeo Drive

Door: redactie − 31/01/09, 00:00

20.15 uur, Nederland 3

Niets is belangrijker dan hoe je er uitziet. Louis Theroux reist naar Californië, de bakermat van de plastische chirurgie, om deze trend van dichtbij te bestuderen.

In Californië kun je met één beweging van het mes en een paar duizend dollar, worden wie je altijd had willen zijn. Cash heb je niet nodig, als je maar over een creditcard beschikt of een afbetalingsregeling met de vriendelijke plaatselijke chirurg. Zo wordt wat eens een onbetaalbare luxe was, praktijk voor Jan en alleman.

Louis Theroux ontmoet zoals altijd een reeks verbazingwekkende types. Eve voert een volledige make-over uit en voorziet Laura van pronte borsten, en zuigt met liposuctie het overtollige vet weg. Het is echter de vraag of Laura goed heeft begrepen dat het resultaat van de ingreep permanent is.

Chris, geen filmster, maar een doorsnee jongen, weet zeker dat het leven hem zal toelachen, wanneer hij eenmaal de perfecte borstkas zal hebben. Hij heeft geen tijd en geen geduld om zijn wens op natuurlijke wijze - door oefeningen - te verkrijgen en daarom betaalt hij een boel geld om zijn droom te realiseren.

Tenslotte ontmoet Theroux Dr. Linder, dé ’borstenman’ van Beverly Hills. Linder neemt hem mee voor een autoritje langs Rodeo Drive en wijst hem alle borsten aan die hij heeft vergroot. Zo ontdekt Louis op geheel eigen wijze de arena van de plastische chirurgie. Maar hoe zit het met hemzelf? durft hij het aan om zelf onder het mes te gaan?

mailIcon print |