*

 

Eddy Zoëy naar RTL

ANP − 23/01/09, 15:25

HILVERSUM (ANP) - BNN-oudgediende Eddy Zoëy (echte naam Eddy Morsink) gaat werken voor RTL. Dat maakte zijn huidige omroep vrijdag bekend. Zoëy (41) heeft tien jaar voor de jongerenomroep gewerkt.

De Tukker was vanaf het begin, toen nog met Bart de Graaff, bij BNN betrokken. Hij maakte furore met de Liegende Hollander, BNN at Work, Try Before You Die en acht seizoenen Nu We Er Toch Zijn.

RTL Nederland (RTL4, 5, 7 en 8) kan nog niet bekendmaken voor welke van de zenders de presentator gaat werken. ,,Ik vind het enorm jammer BNN te verlaten'', zegt Zoëy. ,,We hebben zoveel voor elkaar betekend. Met name afscheid nemen van Nu We Er Toch Zijn zal me gigantisch zwaar vallen. De kans die RTL me nu biedt is inhoudelijk een mooie uitdaging voor me. Bij RTL mag ik meerdere nieuwe avonturen aangaan en bij BNN zijn die kansen terecht voor de jongere generatie.''

BNN en de programmamaker waren al langer in overleg over hoe en wanneer ze afscheid van elkaar zouden nemen. Eerder al stopte Zoëy met het 3FM-radioprogramma dat hij op weekenddagen verzorgde.

mailIcon print |