AMSTERDAM (ANP) - Margreet Dolman keert zondag terug op de landelijke televisie. De licht ontvlambare, maar altijd integere presentatrice maakt bij de NPS op tien achtereenvolgende zondagen op haar eigenzinnige wijze een ontdekkingstocht door de wereld van kunst en cultuur.
Volgens de markante televisiepersoonlijkheid kunnen ,,niet alleen klassieke kunstuitingen, maar ook andere vormen van expressie aan bod komen, zoals gedrevenheid, authenticiteit en eigenzinnigheid.''
Het is voor het eerst in lange tijd dat Dolman weer op de landelijke televisie te zien is. In het verleden werkte zij onder meer voor de VARA en de VPRO. Ook staat de even openhartige als strijdbare dame regelmatig op het podium, onlangs nog in de kerstvoorstelling Dolman brengt warmte.
© - Alle rechten voorbehouden.
Lees de gebruiksvoorwaarden.