*

 

Vara houdt de internationale comedywereld onder de loep

Door: redactie − 11/03/10, 00:00

22.00 uur, Nederland 3

Vanaf vanavond geeft de Vara wekelijks een overzicht van de beste buitenlandse comedy. Frank Evenblij ontvangt samen met comedykenner Leon Happé twee Nederlandse comedians die hun visie geven op buitenlandse comedy en op vakbroeders van over de grens.

Elke week wordt de kijker bijgepraat over de stand van zaken in de internationale comedywereld. Wat zijn de nieuwste ontwikkelingen, welke talenten moeten we in de gaten houden, welke comedyseries mag je niet missen, wat zijn dé internetfilmpjes van het moment en welke comedyfilms komen eraan?

In aflevering 1 schuiven Sander van Opzeeland en Eric van Sauers aan. Aan de hand van fragmenten praten zij over inspiratie, de ondergang van Conan O’Brien op NBC en hoe dit in een opvallende animatie uit Azië wordt uitgelegd, klassiekers als Richard Pryor en ’Cheers’, prijsuitreikingen die worden gehost door beroemde komieken (Chris Rock bij de Oscars, Ricky Gervais bij de Golden Globes) en nog veel meer.

Frank Evenblij heeft zin in het nieuwe programma: „Ik vind het erg leuk om te zien wat er allemaal is aan buitenlandse comedy.”

Veel van de vertoonde fragmenten kunnen na afloop van het programma in een uitgebreidere versie teruggekeken worden via vcc.vara.nl.

mailIcon print |