21.30 uur, Net 5
Net 5 heeft de hand weten te leggen op het gloednieuwe ’The Vampire Diaries’, een nieuwe ’bovennatuurlijke’ hitserie uit de Verenigde Staten, die daar ook nog maar net op tv te zien is. De serie is gebaseerd op de gelijknamige bestsellers van L.J. Smith en draait om de tiener Elena Gilbert en de vampier-broers Stefan en Damon Salvatore. De broers verstoren de rust in het anders zo vredige stadje Mystic Falls en zetten vooral het leven van Elena volledig op zijn kop.
’The Vampire Diaries’ begint met een nieuw schooljaar in het plaatsje Mystic Falls. De 17-jarige Elena Gilbert (Nina Dobrev) en haar 15-jarige broertje Jeremy (Steven R. McQueen) proberen als normale tieners door het leven te gaan na de plotselinge dood van hun ouders, vier maanden eerder. Elena en haar vriendinnen zijn onder indruk van een knappe nieuwe scholier, Stefan Salvatore (Paul Wesley). Elena voelt zich erg tot Stefan aangetrokken, maar hij gedraagt zich nogal vreemd. Bovendien duikt Stefans broer Damon (Ian Somerhalder) onverwacht op, die ook interesse toont in Elena. Dat is het begin van allerlei vreemde gebeurtenissen in het kleine stadje. Zo wordt er bijvoorbeeld plotseling een meisje gevonden met een levensgevaarlijke vampierenbeet.
’The Vampire Diaries’ is de best bekeken show van het Amerikaanse televisienetwerk The CW, de zender die ook ’Gossip Girl’ en ’America’s Next Topmodel’ uitzendt.
De serie past in de huidige vampierentrend waar ook de succesvolle Twilight-films en ’True Blood’ onder vallen.
© - Alle rechten voorbehouden.
Lees de gebruiksvoorwaarden.