*

 

tv

Door: redactie − 17/06/05, 00:00

INFORMATIEF Vermist besteedt aandachtaan de ontvoering van dedriejarige Isra, de kleindoch-ter van Ger en Clary van derBurg. Er is bijna een jaar ver-streken sinds hun dochterMarisse werd vermoord doorhaar ex Hasèn, de vader vanIsra Aksema. Het is duidelijkdat ze het meisje niet via destille diplomatie terugkrijgenuit Libië. Deze week bezoch-ten Ger en Clary van der Burgsamen met Jaap Jongbloed po-litiek Den Haag om steun tevragen en kaarten te overhan-digen met het verzoek 'BrengIsra Thuis' (21.32 uur, Nederland 2).

voor het leven', 'Boom boom ballando', 'Vogelvrij'en 'Laura'. De tiendelige realitysoap 'Gewoon Jan Smit', over de 19-jarige Volendammer, werd wekelijks door 1,3 miljoen mensen bekeken, waardoor de moeder van Jan Smit inmiddels niet meer anoniem over straat kan (21.00 uur, Nederland 2).

C U L T U U R Tv-presentator Jörgen Raymann is vanavond te zien in The Comedy Factory. De Amerikaanse grappenmaker Tony Woods, de Britse artieste Nina Conti en de Canadese cabaretier Ron Vaudry staan voor het eerst in Nederland op het plankier (19.55 uur, Nederland 3).

S E R I E White Teeth volgt het leven van twee excentrieke multiculturele families in een kleurrijke wijk in Londen van de jaren zeventig tot nu. Ze krijgen te maken met problemen op allerlei gebied, migratie, de opvoeding van hun kinderen die zich steeds Engelser gaan gedragen, geloofskwesties, buitenechtelijke affaires en fundamentalisme (00.40 uur, Nederland 3).

S P O R T In het late-avondprogramma over het WK voetbal tot 20 jaar is talentenjager Piet de Visser te gast bij presentator Jan Joost van Gangelen. Voetbalscout De Visser werkt zowel voor voetbalclub PSV als voor de Britse club Chelsea. Hij ontdekte Ronaldo, Jefferson Farfan en de Braziliaan Robinho. NOS Studio Sport is bovendien afgereisd naar Benin om de zaak van de vermoorde keeper van Benin te onderzoeker. Ze onderzochten ook welke rol voodoo heeft in het Beninse voetbal (22.50 uur, Nederland 2).

mailIcon print |