*

 

MENSEN | Ehrens coach ruiters

Door: redactie − 07/01/05, 00:00

Rob Ehrens (47) wordt vrijwel zeker bondscoach van de Nederlandse springruiters. De onderhandelingen met de voormalig international verkeren in een afrondend stadium. Directeur topsport George de Jong van de KNHS zei te hopen dat hij Ehrens op korte termijn officieel kan presenteren. Concrete mededelingen kon hij echter nog niet doen.

Momenteel is Ehrens verantwoordelijk voor de ponyruiters, young riders en junioren. Hij is al sinds 2001 in dienst van de overkoepelende bond. Sinds het vertrek van Bert Romp, kort na de Olympische Spelen van Athene, is hij al bondscoach ad interim van de senioren.

Als ruiter behoorde Ehrens zelf jarenlang tot de internationale top. Hij deed onder meer mee aan de Olympische Spelen van Seoul, in 1988. Ehrens reed in die jaren voor stal de IJzeren Man in Weert. Bekende paarden van Ehrens waren onder meer Oscar Drum, Koh-I-Noor en Sunrise.

Met de benoeming van Ehrens komt een einde aan een maandenlange zoektocht naar een geschikte opvolger van Romp. Voor de dressuurruiters wordt nog gezocht naar de juiste kandidaat om Bert Rutten op te volgen.

mailIcon print |