*

 

,,Mijn vrouw zegt dat ik jonger lijk als ik mijn haar kort heb

Door: redactie − 11/02/06, 00:00

U lijkt nogal op Pim. Toeval?

De LPF is toch geen verboden partij?

,,Nee, dat zeg ik ook. Maar wij willen wel de bureaucratie in belangrijke mate verminderen. Wij zeggen: De helft minder belastingen, de helft minder ambtenaren. Dus op het stadhuis zijn ze doodsbang voor ons. De bevolking vindt het prachtideeën. Ik spreek mensen aan, geef ze een aansteker met ons webadres en ze beginnen te klikken. Ik heb al honderden bezoekers op de site gehad.''

Op de kandidatenlijst van de LPF in Leeuwarden staat u op plaats 4. Nummer 2 en 3 zijn net als u, kaal. Partijstrategie?

Welnee. Ik ben lijsttrekker in Boarnsterhim, de rest van de kandidaten daar heeft wel haar. Ik ben overigens niet echt kaal. Ik ben net zo oud als Pim nu geweest zou zijn, en mijn vrouw zegt dat ik jonger lijk met kort haar. Dus ik scheer mijn haar met de tondeuse op standje één.

Gaat u winnen?

Ik reken in Boarnsterhim op vijf zetels. In 2002 deden we voor het eerst mee, bij de Provinciale Staten. Toen kregen we één zetel. We houden het gedachtengoed van Pim springlevend.''

mailIcon print |