Blown Away
Regie: Stephen Hopkins; VS, 1994. Met Jeff Bridges, Tommy Lee Jones, Forest Whitaker en Lloyd Bridges. Veronica, 20.30-22.50 uur.
Film over dappere mannen die met gevaar voor eigen leven explosieven onschadelijk maken. Alles is ondergeschikt aan de scènes waarin die explosieven ontploffen en helse vuurzeeĆ«n veroorzaken.
To Catch a Thief
Regie: Alfred Hitchcock; VS, 1955. Met Grace Kelly en Cary Grant. Arte, 20.40-22.30 uur.
Fijne Hitchcock-thriller, gesitueerd aan de zonovergoten Côte d’Azur, met het romantische koppel Grace Kelly en Cary Grant dat in moeilijkheden raakt door een reeks mysterieuze inbraken.
Bend It Like Beckham
Regie: Gurinder Chadla; Engeland, 2002. Met Parminder K. Nagra. BBC 2, 22.00-23.45 uur.
Leuke, vlotte komedie waarin de 18-jarige Jess een even goede voetballer wil worden als idool David Beckham. Complicerende factor is dat Jess een meisje is, afkomstig uit een traditioneel Indiaas gezin in West-Londen.
The Thing
Regie: John Carpenter; USA, 1982. Met Kurt Russell, Keith David, Wilford Brimley en David Clennon. Veronica, 22.50-00.50 uur.
Onderschatte griezelfilm. Wetenschappers op de Noordpool worden geplaagd door een alien. Dat ongrijpbare en uiterst moorddadige wezen verorbert de ene na de andere aardbewoner en neemt de meest agressieve gewoontes van zijn slachtoffers over.
A Hard Day’s Night
Regie: Richard Lester; Engeland, 1964. Met John Lennon, Paul McCartney, Ringo Starr en George Harrison. BBC 2, 00.30-01.55 uur.
Swingende, eerste Beatles-film waarin de Fab Four een dagje worden gevolgd, achterna gezeten door fans, tijdens een persbijeenkomt, een televisie-optreden en een helikoptertochtje. Regisseur Richard Lester was er op het juiste moment, midden in de Beatlemania. Op de soundtrack o.m. ’All My Loving’, ’Can’t Buy Me Love’ en ’A Hard Day’s Night ’.
© - Alle rechten voorbehouden.
Lees de gebruiksvoorwaarden.