Liverpool en Dirk Kuijt zijn het nieuwe jaar uitstekend begonnen. De ploeg won met 3-0 van Bolton Wanderers door onder meer een doelpunt van Kuijt.
In het duel met de naaste concurrent Bolton Wanderers stond de spits aan de basis van het tweede doelpunt (Gerrard) en maakte hij zelf de derde treffer, zijn zevende van het seizoen. Crouch was met een omhaal verantwoordelijk voor de openingstreffer.
Door deze overwinning, die pas na een uur gestalte kreeg, steeg Liverpool naar de derde plaats in de Premier League. Manchester United verspeelde twee punten. De koploper kwam in een uitwedstrijd niet voorbij Newcastle United: 2-2.
De bezoekers kwamen door toedoen van Scholes, net voor en net na rust, wel op voorsprong. De middenvelder had tweemaal succes met schoten van afstand. In beide gevallen zag doelman Given de bal tussen de benen van ploeggenoten door niet aankomen, waardoor een tijdige reactie uitbleef.
Newcastle was op 1-0 gekomen door Milner. Een kwartier voor tijd bleef Van der Sar opnieuw het antwoord schuldig op een inzet van de jeugdige Edgar.
Fulham-doelman Niemi viel tijdens de wedstrijd tegen Watford (0-0) ongelukkig op zijn hoofd. Aanvankelijk werd zelfs gevreesd voor een gebroken nek, maar het letsel lijkt mee te vallen. De 34-jarige Finse international werd naar een ziekenhuis gebracht voor nader onderzoek.
Niemi probeerde vlak na rust een bal weg te werken, maar raakte in de lucht boven andere spelers uit balans en landde op het hoofd. De wedstrijd lag gedurende zeven minuten stil. De nek van de Fin werd gestabiliseerd met een brace voordat hij op een brancard van het veld werd gedragen.
„Het zag er niet best uit”, zei trainer Coleman. „Maar hij lijkt in orde. Gelukig is Antti erg behendig en flexibel. Het had veel vervelender kunnen aflopen. Hij had natuurlijk nog wel last van z’n nek, maar zei dat hij overal gevoel had in zijn lichaam.”
© - Alle rechten voorbehouden.
Lees de gebruiksvoorwaarden.