*

 

tv zaterdag

Door: redactie − 19/05/07, 00:00

P R A A T S H O W S

In Vara’s Het Nieuwe Lagerhuis wordt telkens gedebatteerd door twee groepen met een verschillende maatschappelijke achtergrond. De afgelopen vier weken waren dat de panels autochtoon/allochtoon, de komende vier weken volgen de panels jong/oud.

,,De vraag of we nog solidair zijn met elkaar kan leiden tot pijnlijke reacties’, aldus presentator Lennart Booij. ’Maar de diepgewortelde opvattingen maken het ook leuk. ’Wij hebben de oorlog meegemaakt’ versus ’Jullie hebben de huizenmarkt verpest’.”

Tijdens de finale van Vara’s scholieren-debatcompetitie ’Op weg naar Het Lagerhuis’, afgelopen donderdag, werd de prijs uitgereikt voor ’beste debater’, die vandaag zitting neemt in het panel ’jong’ (21.05 uur, Nederland 2).

I N F O R M A T I E F

Yacht Vision Boatshow Vanaf vandaag doet RTL uitgebreid verslag van de botenshow die het RTL 4-programma ’Yacht Vision’ samen met de gemeente Lelystad organiseert. Dit evenement bestaat uit een groot aanbod van de nieuwste modellen zeiljachten, motorboten en sloepen, diverse voorraadschepen en talloze occasions (16.30 uur, RTL 4).

Hoogtepunten van design Een horloge is veel meer dan een apparaat dat de tijd aangeeft. Het is één van de duurdere accessoires en een belangrijk modeartikel. Swatch heeft als geen ander op de nevenfuncties van het horloge ingespeeld. Al jaren brengt dit Zwitserse merk modellen op de markt die technisch verfijnd zijn én er fraai uitzien (17.00 uur, Nederland 2).

mailIcon print |