ACTUALITEITEN
Onder de titel ‘NOS: de Koningin in Litouwen’ is vanavond een verslag te zien van het staatsbezoek dat koningin Beatrix van 24 tot en met 26 juni brengt aan Litouwen. Zij doet dit op uitnodiging van Valdas Adamkus, president van Litouwen sinds 2004. De NOS volgt de Koningin bij de verschillende onderdelen van haar bezoek. De presentatie is in handen van Joost Karhof (18.25 uur, Nederland 2).
DRAMA
KRO Detective: Soundproof Tijdens een feest waar veel gedronken wordt, valt Chris van het balkon. De politie vermoedt dat Chris van het balkon is geduwd. De hoofdverdachte is zijn dove kamergenoot Dean. Beschuldigd worden van moord is beangstigend, vooral als je geen woord kunt horen van wat de politie tegen je zegt (20.55 uur, Nederland 2).
SPORT
In NOS Studio Sportzomer blikt Jack van Gelder onder meer terug op de halve finale tussen Rusland en Spanje eerder op de avond. Te gast zijn:
- Jan Roelfs, NOS-commentator en in 2002 perschef van Zuid-Korea. Hij maakte Guus Hiddink van heel dichtbij mee tijdens het WK Voetbal van dat jaar in Zuid-Korea en Japan;
- Hugo Borst, columnist en vaste gast in Studio Voetbal;
- Gertjan Verbeek, trainer van Feyenoord en deze zomer EK-analyticus;
- Maurits Hendriks, bondscoach van het Spaanse hockey-elftal. Hij is in Nederland vanwege de Champions Trophy (22.40 uur, Nederland 1).
© - Alle rechten voorbehouden.
Lees de gebruiksvoorwaarden.