Het is een komen en gaan van storingen en depressies.
Vandaag passeert een lagedrukgebied Nederland met de bijbehorende fronten. Het lagedrukgebied verlaat komende nacht het land, maar morgen ontwikkelt zich een volgende depressie nabij Schotland. Pas op zondag mogen we rekenen op steun van hoge druk.
Vandaag begint de dag overal bewolkt en regenachtig. In de vroege ochtend is er in het oosten van het land kans op natte sneeuw. Later in de ochtend gaat de winterse neerslag over in regen. Vanmiddag klaart het hier en daar op, maar komen er ook weer buien voor. Tijdens deze buien is er kans op hagel, windstoten en onweer. De middagtemperatuur ligt rond een graad of 8. De wind draait naar het westen tot noordwesten en is matig, langs de kust vrij krachtig.
’s Avonds klaart het meer op en wordt het droog. Komende nacht verloopt wisselend bewolkt en overwegend droog. Alleen in het zuiden is er een kleine kans op een buitje. Elders kunnen er tijdens opklaringen mistbanken ontstaan. De minima liggen rond 4 graden.
Morgen is het eerst droog. ’s Ochtends neemt de bewolking in een rap tempo toe en vanaf het einde van de ochtend gaat het vanuit het westen regenen. Door de aanvoer van iets zachtere lucht wordt het ’s middags toch nog 9 tot 11 graden. ’sAvonds regent het nog enige tijd door en pas tegen middernacht wordt het droog.
De dagen daarna blijft het wisselvallig. Vrijdag verloopt buiig met een graad of 7 in de middag.
Ook het weekeinde begint op zaterdag met buien. Zondag lijkt wat droger te verlopen. Aan de temperatuur overdag verandert maar weinig.
© - Alle rechten voorbehouden.
Lees de gebruiksvoorwaarden.