*

 

Kroegen Kooistra blijven toch open

Door: redactie − 02/09/10, 16:38

Bierbrouwer Heineken houdt de horecazaken van de overleden Sjoerd Kooistra toch open. Een sluiting van kroegen als De Drie Gezusters kost het bedrijf teveel geld.

  • De Drie Gezusters aan de Grote Markt in Groningen, één van de kroegen van de overleden Sjoerd Kooistra. (ANP)

Het bedrijf dreigde eerder de cafés in het Groninger centrum te sluiten wegens de enorme huurachterstand die Kooistra heeft achtergelaten. De bierbrouwer heeft nog zo'n 5 miljoen euro tegoed.

Heineken onderhandelt momenteel met de pachters van de panden over nieuwe contracten, maar die besprekingen verlopen moeizaam.

Financieel belang

Vorige maand kreeg Heineken toestemming van de rechter om de kroegen op slot te draaien, maar de brouwerij ziet daar vanaf omdat het zich de stagnatie in bierverkoop niet kan veroorloven.

mailIcon print |