*

 

Frits Campagne in bestuur Trouw en Volkskrant

Door: redactie − 01/03/10, 11:39

Voormalig Parool-voorman Frits Campagne wordt algemeen directeur bij De Persgroep Nederland. Hij wordt medeverantwoordelijk voor de kranten Trouw en de Volkskrant en neemt ook de advertentiedienst en de lezersservice voor zijn rekening.

  • Frits Campagne. (Het Parool)

Campagne heeft een journalistieke achtergrond en zat tot 2003 in de hoofdredactie van de Amsterdamse krant Het Parool. Toen De Persgroep het Parool kocht, werd Campagne er directeur/uitgever.

Volgens de raad van commissarissen van De Persgroep is de Nederlandse divisie het best gebaat bij een vierhoofdig bestuur. De voorzitter is Persgroep-topman Christian Van Thillo. Verder treedt Piet Vroman toe tot de raad van bestuur Hij is nu nog financieel directeur van het concern en blijft dat doen. Hij werkt sinds 1992 bij De Persgroep. Voor het vierde lid van de raad van bestuur is er nu nog een vacature.

mailIcon print |