Ga direct naar de content

nederland
10 februari 2010
ANP

Verkeer in het westen muurvast na sneeuw

RIJSWIJK (ANP) - Automobilisten op de Nederlandse snelwegen staan woensdagochtend massaal in de file. In het noorden, midden en westen van het land is het plaatselijk glad door sneeuw.

Vooral het verkeer in het westen van het land staat vast door sneeuw op de weg, aldus een woordvoerder van de ANWB. Later op de ochtend leidde de witte neerslag ook op de snelwegen in het noorden tot problemen.

Normaal zou er in de gehele ochtendspits ongeveer 170 kilometer file staan, maar woensdag stond er op het hoogtepunt bijna 375 kilometer. Alle snelwegen rond Rotterdam liepen vast, op de A12 tussen Utrecht en Den Haag stond het eveneens stil.

Ook op de A7 en op de A9 stonden kilometers file. Vanaf Den Helder richting Amstelveen tussen Schoorl en knooppunt Raasdorp stond tegen kwart over acht 41 kilometer. Na half negen namen de files langzaam af, maar ,,het zal nog wel lang duren'' voordat alle zijn verdwenen, aldus de ANWB.

Stuur artikel door

Verstuur dit artikel naar

U hebt de naam van de ontvanger niet ingevoerd.

U hebt geen (geldig) e-mailadres ingevoerd.

Uw gegevens

U hebt de naam van de zender niet ingevoerd.

U hebt geen (geldig) e-mailadres ingevoerd.

counter
Gemeenteraadsverkiezingen

Alle uitslagen op de kaart

Trouw heeft de uitslagen van de gemeenteraadsverkiezingen overzichtelijk op de kaart gezet. Klik hier om uw gemeente te bekijken.

klein verslag

Vriesdroge herinnering

Wereldwijd werd gisteren de Holocaust Memorial Day gehouden. De datum, 27 januari, is gekozen omdat op die dag, nu 65 jaar geleden, Auschwitz door het Rode Leger werd bevrijd – het concentratie- en vernietigingskamp dat meer dan andere kampen tot symbool van de jodenvernietiging uitgroeide.

Dossier

Rechtszaak

Tussen onschuld en schuld zit vaak een kleine stap. Een verzameling van columns over waar een rechter zoal tegenaan loopt.

Achtergrond

Dossiers op trouw.nl

Lees en bekijk de dossiers van trouw.nl voor een chronologisch nieuwsoverzicht van actuele onderwerpen en meer achtergrond bij langlopende thema's.

> Farmaceutische industrie

> Zorg & gezondheid

> Adoptie

> Midden-Oosten

Overzicht decennium

2000 - 2009

Tien jaar geleden hadden de meeste mensen nog nooit gehoord van Osama bin Laden. Toon Hermans leefde nog. En bij politieke moorden in Nederland dacht men aan Balthasar Gerards. Wat gebeurde er nog meer? Bekijk het overzicht.

Trouw Video

meer video's
Uitlevering neonazi om Auschwitz-diefstal