Calvijn fotowedstrijd
Meer dan 300 inzendingen brengen in beeld wat Nederlanders met Calvijn en calvinisme associëren. Van strenge familiefoto's tot Hollands polderlandschap, van kaasschaaf tot vuilnisbakken op een rij.
Meer dan 300 inzendingen brengen in beeld wat Nederlanders met Calvijn en calvinisme associëren. Van strenge familiefoto's tot Hollands polderlandschap, van kaasschaaf tot vuilnisbakken op een rij.
Tijdens Café Trouw afgelopen weekend in Dordrecht interviewde Trouwredacteur Lodewijk Dros de winnaars van de Calvijnfotowedstrijd. Bekijk het hier.
Honderden inzenders dongen mee naar prijzen voor de mooiste foto's over calvinisme. Het publiek koos voor mensen in beeld, de vakjury viel voor suggestieve verbeelding. Vandaag: de vijf winnaars.
De winnaars van de Calvijn fotowedstrijd zijn bekend. Lees hier het rapport van de jury over de inzendingen en de winnaars.
Meer dan 300 inzendingen brengen in beeld wat Nederlanders met Calvijn en calvinisme associëren. Van strenge familiefoto's tot Hollands polderlandschap, van kaasschaaf tot vuilnisbakken op een rij. Bekijk hier de inzendingen.
Van de inzendingen van de Calvijn fotowedstrijd worden 50 foto's uitverkoren voor de fototentoonstelling 'Calvijn & Ik' Deze expositie, die toont hoe het calvinisme kan inspireren, is vanaf 8 mei te zien in het Hof te Dordrecht.